Elektroepiliacija ir kiti plaukų šalinimo būdai

elektroepiliacija Vilniuje

Norint pasiekti kokybišką procedūros rezultatą bei pašalinti plaukelius visam gyvenimui, būtina elektroepiliaciją Vilniuje atlikti reguliariai (kartą per 1,5-2 mėnesius), kol plaukai visiškai išnyks.

Elektroepiliacijos seansų trukmė priklauso nuo plaukų linijos storio ir plauko struktūros. Vidutiniškai visiškai pašalinti nepageidaujamus plaukelius pirmos elektrolizės procedūros metu prireiks tiek laiko: ant rankos 1,5-2 val., ant blauzdos 2 val., ant šlaunų 2,5-3 val., bikinio srityje 1- 2 valandos.

Kartojus šią procedūrą, seanso trukmė visą laiką mažės, nes su kiekvienu seansu plaukų apimtis mažėja 20-30%.

Elektroepiliacijos derinimas kartu su skustuku

Ar tarp elektroepiliacijos seansų galima pašalinti plaukus vašku ar skustuvu? Primygtinai nerekomenduojame to daryti toje kūno ar veido vietoje, kur buvo atlikta elektrolizė, nes plauko folikulas sulinkęs ir skatinamas plaukų augimas.

Ar galiu pašalinti veido plaukus elektrolizės būdu? Taip, bet procedūra neturėtų trukti ilgiau nei 30 minučių.

Kaip pašalinti plaukus tikrai visam laikui

Šiandien tokį rezultatą duoda tik elektroepiliacija (elektrolizė). Tai laiko patikrintas metodas (skirtingai nuo plaukų šalinimo lazeriu ir ELOS), o nesant kontraindikacijų – visiškai saugus žmogui.

Po teisingų elektrolizės seansų plaukai visiškai nustoja augti (priešingai nei foto, bioepiliacija). Elektrolizės procedūrai reikalingas 5 mm ar daugiau plaukų ilgis. Patartina kurį laiką (~ 2 val.) epiliuotą vietą nulupti ir, jei reikia, anestezuoti.

Nedeginkite (nei saulėje, nei soliariume) 2 savaites po epiliavimo procedūrų, netepkite savaiminio įdegio priemonių apdorotos vietos, kad nesusidarytų pigmentacija.

Kaip elgtis po elektroepiliacijos?

Taip, privaloma prižiūrėti savo odą po procedūros, nes po procedūros ant odos lieka smulkūs taškeliai ir mikroįdegimai, kurie išnyksta per savaitę. Iš karto po elektrolizės per 24 valandas neleiskite drėgmei patekti į apdorotą vietą ir netepkite kvepalų, dezodoranto ar makiažo.

Odą gydykite purškikliu Panthenol (paraudimui malšinti), medetkų tinktūra (dezinfekcijai) ir Rescuer arba Greitosios pagalbos tepalu (greitam gijimui). Taip pat 1 savaitę nesinaudokite sauna ir baseinu.

Elektroepiliacijos procedūros meistrai

Profesionalas, kuris specializuojasi tik šioje procedūroje, pirma, sutaupys jūsų pinigus – dėl nuolatinės praktikos jis greičiau šalina plaukelius, atitinkamai trumpesnis ir seanso laikas.

Antra, tikras meistras niekada neišrauna plaukų, o tiesiog ištraukia iš folikulo jau mirusius (labai dažna mėgėjų klaida, lemianti visišką rezultato nebuvimą). Ir, trečia, specialistas elektrologas neleis nudeginti po procedūros.

Bikinio zona. Kaip geriau pašalinti plaukelius?

Norint pašalinti plaukus visam laikui, patariame pradėti elektrolizės procedūras, nes tai daugelį metų patikrintas metodas ir duoda 100% rezultatų.

Norint pasiekti laikiną kosmetinį bikinio zonos efektą, labiau tinka epiliacija cukrumi ar karamele, nes Tai yra rankiniai plaukų šalinimo būdai, kurie leidžia pašalinti nepageidaujamus plaukelius iš mažiausių ir jautriausių odos vietų su mažiausiai traumomis.

Žmonėms, kurių skausmo slenkstis žemas, rekomenduojame 2 valandas prieš procedūrą odą patepti Lidocaine-Spray 2% arba Emla, o apdorotą odos vietą apvynioti plėvele, kad priemonė geriau įsiskverbtų. Sunkesnėms vietoms (pavyzdžiui, bikini) meistras gali anestezuoti apdorotą vietą prieš pat procedūrą Ultracaine injekcijomis.

Epiliaciją karštu vašku bikinio srityje ar depiliacija iš cukraus

Epiliacija cukrumi – procedūra, žinoma dar iki mūsų eros (senovės egiptiečių ir graikų).

Jis turi didelių skirtumų nuo populiaresnio vaško: pirma, cukrus įkaista iki kūno temperatūros (šiek tiek aukštesnės), jiems neįmanoma sudeginti; antra, po cukraus nelieka įaugusių plaukų, nes plaukeliai pašalinami augant; trečia, cukraus pasta yra hipoalerginė ir nesukelia dirginimo.

Taip pat galite pasiekti tikslesnį epiliavimą su cukrumi, pašalindami net pavienius plaukelius.

Šaltinis: elektroepiliacija.lt