Įvairios logotipo idėjos, padėsiančios padaryti jį išskirtinį

Logotipų kūrimas – norint sukurti puikų logotipą, gali tekti sukurti sudėtingą logotipą. Kurdami logotipą turėtumėte sutelkti dėmesį į originalumą, unikalumą ir naujoves, kad sukurtumėte dizainą, kuris išsiskirtų iš kitų rinkoje esančių prekės ženklų. Naudodami logotipų kūrimo priemonę, pvz., Tailor Brands, galite sutaupyti laiko, tačiau prarasite originalumą, jei pasirinksite dizaino šabloną ir pradėsite ant jo kurti savo logotipą.

Idėja

    

Gaukite logotipų idėjų iš kitų Jūsų verslui sukurto logotipo kūrimas yra vienas iš svarbiausių prekės ženklo sprendimų. Kurdami logotipą galite lengvai atlikti tyrimus internete ir pamatyti tūkstančius prekių ženklų bei jų logotipų, tačiau tuos logotipus turėtumėte naudoti tik įkvėpimui, o ne kopijavimui. Tačiau turėtumėte pradėti kurti logotipą nuo nulio ir papildyti jį šiais dizaino įrankiais, o ne tik pasirinkti esamą logotipą ir atlikti kai kuriuos pakeitimus, kad jie atitiktų jūsų prekės ženklą.

    

Naudodami daugelio prekių ženklų jau naudojamus logotipų šablonus nesuteiksite unikalaus dizaino; tai bus logotipas, kaip ir daugelis kitų logotipų rinkoje. Todėl surinkite kuo daugiau įkvėpimo ir gerų idėjų, o kartu su dizaineriais galėsite sukurti tobulą logotipą, atitinkantį jūsų prekės ženklą. Nesvarbu, ar esate prekės ženklo atstovas, ar nekūrybingas dizaineris, čia galite rasti įkvėpimo logotipui ir sukurti naujų bei gražių dalykų.

    

Štai keletas puikių gairių, padėsiančių sukurti puikų logotipo dizainą. Laikydamiesi šių trijų gero logotipo dizaino principų, įsitikinsite, kad jūsų prekės ženklas daro įtaką dėl visų tinkamų priežasčių. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar tik jums reikia atnaujinimo, vadovaukitės šiais patarimais ir gudrybėmis, kad galėtumėte pradėti ir šiandien sukurti tikrai gerą logotipą.

 

Tikėti idėja svarbu

    

Tikimės, kad šie patarimai padės jums sukurti nuostabų logotipą. Be idėjų ir įkvėpimo, mes taip pat pateikiame patarimų, kaip kurti logotipus kiekvienoje pramonės šakoje. Kai pradėsite svajoti apie savo logotipo dizainą, parodysime jums tinkamas vietas, kur galite rasti įkvėpimo logotipui, kad galėtumėte sugalvoti puikių logotipų idėjų. Kai būsite pasiruošę pradėti kurti savo paleidimo logotipą, turiu keletą idėjų, kaip padaryti projektavimo procesą efektyvesnį.

    

Jei priimate verslo sprendimus, tokie kūrybiniai užsiėmimai kaip logotipo kūrimas gali pakeisti verslo tempą kaip įprasta. Nuo idėjos generavimo iki jos pavertimo realybe, logotipo kūrimas reikalauja daug apgalvotų sprendimų. Jei kuriate logotipą savo startuoliui, jums nereikia samdyti laisvai samdomo darbuotojo ar profesionalaus grafikos dizainerio, kad atliktumėte darbą.

    

Taip pat galite sukurti savo logotipą naudodami pastato logotipo šabloną, kaip nurodyta toliau, ir pritaikyti jį Visme. Jei ieškote šablono, kuris padėtų jums sukurti savo logotipą, tai puiki vieta pradėti.

 

Sekite pavyzdžius

    

Peržiūrėkite šiuos 15 kūrybingų įmonių logotipų, kurie niekada nebuvo įkvėpimo šaltinis. Peržiūrėkite šias kepyklos logotipų idėjas toliau, kad pasisemtumėte įkvėpimo savo prekės ženklo keitimo procesui arba naujam prekės ženklo stiliui. Peržiūrėkite artimiausio konkurento logotipo elementus, kad gautumėte greito įkvėpimo logotipo kūrimui. Tačiau jei nesate visiškai tikri dėl savo logotipo išvaizdos, žiūrėkite trumpą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip patobulinti savo kūrybinį mąstymą apie dizaino projektus, tokius kaip logotipai.

    

Kai kuriate dizainą, kuris atkreipia dėmesį į potencialius pirkėjus, jūsų logotipas gali padėti padidinti pardavimus. Logotipas turi būti aktualus ir patrauklus, nes padeda užmegzti ryšį tarp prekės ženklo ir klientų. Kad logotipas veiktų efektyviai, jame turi būti nurodyta, ką prekės ženklas nori perteikti visuomenei. Logotipas yra įvairių formatų, kūrėjai visada tai turi omenyje, o tvirtas logotipo dizainas visada perteikia tą patį, kaip ir bet kokio formato.

    

Jūsų logotipas atskiria jus nuo konkurentų ir paaiškina jiems, kodėl jūsų prekės ženklas yra unikalus. Dizaino elementai, kuriuos naudojate retro logotipe, turėtų sukelti jūsų auditorijai nostalgiją.

 

Pasisemkite idėjų savo aplinkoje

    

Skirtingos spalvos perteikia skirtingas reikšmes, todėl įsitikinkite, kad logotipo spalva atitinka jūsų prekės ženklą. Todėl tinkamos logotipo spalvos pasirinkimas yra toks pat svarbus kaip ir pats dizainas. Tinklaraščio įraše „Kaip pasirinkti spalvas“ paaiškinome, kad spalva yra vertingiausia dizainerio įrankių rinkinio priemonė, kuri nėra išimtis kuriant logotipus.

    

Tai puikus terminas, kuris gali būti naudojamas atsitiktiniuose pokalbiuose, norint sužavėti savo dizaino draugus ir puikus būdas sukurti efektyvų logotipą. Priklausomai nuo prekės ženklo, galite naudoti skirtingas logotipo spalvas, kad papildytumėte prekės ženklo istoriją. Pritaikydami logotipą naudodami internetinę redaktorių, galite pakeisti ne tik viso dizaino elemento spalvą, bet ir kiekvienos logotipo formos spalvą. Naudokite programinę įrangą, pvz., „Adobe Illustrator“, kad sukurtumėte logotipą, nes vektorinė grafika užtikrina, kad vaizdas išliks toks pat, kai keičiate jo dydį.

    

Tokie prekių ženklai kaip „FedEx“ ir „Amazon“ įkūnija šią koncepciją savo logotipuose ir daro juos unikalius. Naudodami formas ir taktiškai išnaudodami baltą erdvę galite sukurti puikų logotipą ir asmeninį stilių. Savo ruožtu galite apibrėžti sritis, kuriose reikia koreguoti spalvas ar dizaino elementus, kad kiekvienas galėtų aiškiai atskirti jūsų logotipo dizainą.

 

Šis įvertinimas gali padėti nustatyti, kur logotipas yra sėkmingas, o kur jį reikia patobulinti – viskas per kelias sekundes. Rezultatas – fotorealistiniai maketai, kurie ne tik padarys įspūdį jūsų klientams, bet ir padės jiems įsivaizduoti kiekvieną koncepciją kontekste, kad jie galėtų priimti labiau pagrįstą sprendimą, kuris logotipo dizainas geriausiai tinka. Fotografai savo logotipuose ir vizitinėse kortelėse dažniausiai naudoja kai kuriuos dizaino elementus.

 

Nėra paprasta

    

Tai nėra lengva užduotis, tačiau jos teikiamas profesionalumas gali padėti geram logotipui tapti vienu iš svarbiausių jūsų turtų. Kadangi gerai sukurtas logotipas parodo, kad prekės ženklas skyrė laiko ir pastangų logotipo kūrimui, jis padeda lengviau pritraukti klientus. Žinoma, tai padeda, tačiau nebūtina būti profesionaliu dizaineriu, kad sugalvotum gerų logotipų idėjų – vėliau, kai įgyvendinsi savo idėją, galite samdyti profesionalą.

    

Nors idėjų vagystė yra didelė problema, naujų idėjų galite pasisemti žiūrėdami į žinomų kompanijų logotipus (pavyzdžiui, šių ikoninių technologijų įmonių). Galite nemokamai sukurti ir peržiūrėti šimtus unikalių logotipų su skirtingais dizainais, šriftais, spalvomis ir pan. Norėdami gauti daugiau įkvėpimo, čia yra salono logotipo šablonas, kurį galite pritaikyti pagal savo prekės ženklą naudodami internetinį Vismes logotipų gamintoją.

 

Pabaigai

    

Kadangi jūsų logotipas yra labiausiai žiūrimas vizualus jūsų prekės ženklo elementas, tai yra geras atspirties taškas naujam rinkodaros strategijos dizainui. Jis taikomas įvairioms formoms ir gali padėti įmonėms sukurti įspūdingus prekės ženklo produktus, reklamuojančius įmonę. Plačiau: Logotipokurimas.lt.