Kada akcija padangoms padeda sutaupyti?

Jei galvojate apie naujų padangų įsigijimą, greičiausiai jau pradėjote domėtis padangų kainomis ir pardavėjo organizuojamais išpardavimais. Akcija padangoms iš tiesų gali padėti sutaupyti, jei elgsitės sistemingai ir racionaliai. Ir priešingai – jei orientuositės tik į prieš akis matomą kainą, galite skaudžiai nudegti, kadangi įsigysite nekokybišką ar jūsų transporto priemonei visiškai netinkantį produktą, o tai reiškia, kad išleisite dvigubai daugiau, nei planavote.

 

Kada akcijos iš tiesų gelbėja?

Padangų pardavėjai teigia, kad orientavimasis į kainą yra viena rimčiausių pirkėjų klaidų. Žinoma, mes visi norime sutaupyti ir visuomet ieškome racionaliausio sprendimo konkrečioje situacijoje, tačiau net ir tuomet, kai kaina atrodo itin gera, turime išlaikyti šaltą protą ir pagalvoti, ar matomas padangų modelis iš tiesų pateisins mūsų lūkesčius.

Visų pirma reikia suprasti, kodėl padangos parduodamos su akcija ar gerokai mažesne kaina. Priežasčių čia gali būti bent kelios. Jei pardavėjas tiesiog siekia atsikratyti užsistovėjusiomis padangomis, tai nėra gera priežastis priimti jo pasiūlymą. Primename, kad ir nenaudojama padangų guma sensta, todėl senesnės nei 10 metų padangos nėra tinkamos eksploatacijai net ir tuomet, jei jų protektoriaus raštas atrodo nepriekaištingai. Be to, galbūt pardavėjas siūlo prasto modelio, nepalankiai vertinamo gamintojo padangas? Pasidomėkite gamintojo vardu, patirtimi ir siūlomos produkcijos kokybe.

Per išpardavimus ir akcijas verta pirkti tik tuomet, jei šias organizuoja žinomas, rinkoje palankiai vertinamas pardavėjas, kuris siekia išlaikyti ir didinti savo klientų gretas. Paprastai tokie sprendimai priimami per didžiąsias šventes ar įmonės gimtadienius, kuomet norima pradžiuginti pirkėjus, pasiūlant jiems išties kokybiškus produktus už itin gerą kainą. Beje, paprastai specialieji pasiūlymai galioja ne tik padangoms, pvz., itin dažnai padangų parduotuvėje bus ir akcija ratlankiams arba čia galėsite įsigyti automobilio priežiūros prekių už rinkoje mažiausią kainą.

 

Pirkite žinomoje parduotuvėje ir rinkitės kokybišką produktą

Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų ir būtumėte visapusiškai patenkinti priimtu sprendimu, rinkitės patikimą padangų pardavėją, kuris siūlo žinomų gamintojų produkciją ir visų pirma orientuojasi į savo klientų poreikius. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktos padangos iš tiesų tinka vairuojamai transporto priemonei, yra tinkamo amžiaus ir gali būti eksploatuojamos pageidaujamomis oro sąlygomis. Jei abejojate dėl savo sprendimo, niekuomet neskubėkite pirkti – visų pirma pasitarkite su šios srities profesionalais ar padangų parduotuvės konsultantais.