Kaip sutaupyti pinigų atidarant el. parduotuvę?

lipnios etiketesNorite kruopščiai pasiruošti el. parduotuvės atidarymui? Sunku paskaičiuoti kiek pinigų tam reikės? Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo. Biudžetą paskaičiuoti nėra sudėtinga. Daugiau lėšų, kaip turbūt jau žinote, teks skirti prekių įsigijimui. Paskui teks užsisakyti el. parduotuvės sukūrimo ar nuomos paslaugas. Galiausiai, teks paskaičiuoti sandėliavimo ir prekių pakavimo išlaidas. Pastarųjų nuvertinti irgi nereikėtų, nes kai kurie naujokai sugeba privelti nemažai klaidų.

Neatkreipus dėmesio į pakavimo medžiagų kainas, galima išleisti nemažas sumas visai be reikalo. Jeigu užsakote šias medžiagas iš atsitiktinio tiekėjo ar pardavėjo, tai dar nereiškia, kad mokėsite geriausią kainą. Matote, tiekėjai ir paprasti pakavimo medžiagų pardavėjai pateikia standartinius įkainius. Tačiau, niekas jums netrukdo derėtis ir reikalauti mažesnių kainų. Aišku, jūs turėsite kažką pasiūlyti, kas būtų naudinga pakavimo medžiagų pardavėjui. Pavyzdžiui, vienas iš būdų numušti kainą – nurodyti, kad pirksite nemažą kiekį. Tikėtina, kad tokiu atveju, jums bus pasiūlyti visai kitokie įkainiai t.y. mažesni.

Be abejo, būtina suprasti, kad pakavimo medžiagų pardavėjai šiaip sau nuolaidų bet kam neduoda. Tai ypač liečia naujus jų klientus. Jeigu iš karot prašysite nuolaidos prieš tai neinformavę, kad perkate didelį kiekį, tai tikrai nereikėtų stebėtis, kad jokios nuolaidos negausite. Naujiems klientams, o ypač tokiems, kurie neišleidžia didelių sumų užsakymo metu, nuolaidų niekas netaiko.

Nuolaidas pakavimo medžiagų įsigijimo metu galima išsireikalauti gana nesunkiai, bet kaip jau minėta, mainais turite pasiūlyti kažką patys. Nesvarbu, ar jums reikalingos lipnios etiketės, vokai ar kažkokios kitos pakavimo priemonės – turite derėtis ir tiek.

Internetu pakavimo medžiagas pirkti naudinga dėl didesnio pasirinkimo. Nuvykus į pašto skyrių ir ten kas kartą mokant pinigus už siuntos pakavimą, išleidžiama gana nemaža pinigų sumą. Prekiaujantys internetu, patys turėtų ruošti savo siuntas ir visas medžiagas įsigyti iš anksto. Kitais būdais vargu ar pavyks sutaupyti pinigų.

Elektroninėje erdvėje yra didelis pasirinkimą, bet tai nereiškia, kad apsigauti negalima. Užsakant pakavimo medžiagas, būtinai pasidomėkite pardavėjo atsiliepimais. Jie parodo ar verta rizikuoti ar ne.