Kodėl verta rinktis Lietuviškos sodybos nuomą?

Svarstote ar turima pinigų sumą atostogoms užsienyje bus pakankama? Jeigu jūsų atostogų biudžetas yra mažas, tuomet reikėtų pasidomėti sodybos nuoma. Dabar kaimo turizmo sodybos nuomojamos ne tik šventėms, bet ir poilsiui. Lietuvoje tokiose vietose ilsėtis mėgsta ne tik lietuviai, bet ir turistai iš kitų šalių. Tai vienas racionaliausių pasirinkimų norintiems gerai praleisti laiką bei sutaupyti nemažai pinigų. Pabrėžtina, kad poilsis sodyboje dažniausiai yra pigesnis nei renkantis kažkokius Lietuvos ar užsienio kurortus. Tuo labiau – dabartinės populiariausios sodybos siūlo platų paslaugų ir pramogų sąrašą, kuriam tikrai neatsispirsite. Tad, kodėl verta rinktis sodybos nuomą atostogoms?

Maža kaina. Labiausiai lietuviai atsižvelgia į kainas. Ne paslaptis, kad atostogaujant biudžetas irgi yra gana stipriai ribojamas. Paprastuose Lietuvos kurortuose ilsėtis darosi per daug brangu, nes tiek nakvynės, tiek ir kitų paslaugų bei prekių kainos kasmet tik kyla. Dėl to siūloma rinktis sodybos nuoma. Mat, jose kainos yra labiau prieinamos. Taip pat svarbu pabrėžti, kad sumokėjus vieną sumą, sodyboje galima mėgautis visomis pramogomis. Na, bent jau taip yra daugelyje kaimo turizmo sodybų.

Platus pramogų pasirinkimas. Logiška, kad atostogaujant norisi ką nors nuveikti. Nėra jokios prasmės vykti į kažkokius kurortus, jeigu pramogų kainos bus didžiulės. Kaimo turizmo sodybos, išnuomodamos numerį, dažniausiai į kainą įtraukia ir pramogas. Tiesiog tokiose vietose siūlomas visas atostogų paketas. Išsinuomojus numerį ar namuką, poilsiautojai gali vėliau užsiimti siūloma veikla – plaukioti vandens telkiniuose, pasimėgauti pirtimis ar tiesiog užsiimti aktyviu laisvalaikiu – pažaisti krepšinį, važinėti dviračiais ir kt. Tiesa, kiekviena sodyba siūlo vis kitokius užsiėmimus, tad prieš sumokant pinigus, neprošal būtų pasidomėti ką gausite.

Nereikia toli keliauti. Kuomet pasirenkamos atostogos užsienyje, dažniausiai pirmosios poilsio dienos nebūna gana malonios, ypač jeigu keliaujama į visai kitokį klimatą turinčias šalis. Skrydžiai lėktuvu vargina, reikia adaptuotis prie klimato. Renkantis poilsį kurioje nors kaimo turizmo sodyboje Lietuvoje, viso to galima išvengti, ir atostogomis galima mėgautis nuo pat pirmosios dienos. Tai yra ne tik finansiškai naudingas pasirinkimas – tai apskritai vienas geriausių variantų turintiems mažesnį atostogų biudžetą!