Kokybiškos lovatiesės: skonio reikalas ir įvairovė

Miegas ir miegamasis

lovatiesesPagal statistiką vidutinis žmogus praleidžia apie 33 metus lovoje: 26 metus miegodamas ir 7 bandydamas užmigti… O miegamasis yra vienas svarbiausių kambarių (gal ir pats svarbiausias). Turbūt neneigsite, kad lova yra esminė miegamojo dalis. O kokios lovos dalys yra reikalingiausios? Čiužinys, pagalvė, paklodė, antklodė? Žinoma. Tačiau ne ką mažiau svarbios ir kokybiškos lovatiesės. Kai kuriems gali atrodyti, kad jos ne tokios ir naudingos, kad geram poilsiui tai neturi įtakos. Vis dėlto lovatiesės turi ne vieną privalumą.

Praktinė nauda

Pirmiausia pakalbėkime apie praktinę naudą. Viena iš pagrindinių funkcijų yra patalynės apsauga. Patalai saugomi nuo dulkių kaupimosi ir apskritai nuo susidėvėjimo, todėl tarnauja daug ilgiau. Lovatiesės taip pat užstoja tiesioginę saulės šviesą, tad patalų spalvos nenublunka ir daug ilgiau išlieka ryškios.

Geras užtiesalas yra tiesiog nepakeičiamos mėgstantiems tvarką. Jei ryte skubant į darbą pritrūko laiko, pakanka uždengti patalus, užuot kruopščiai tvarkius. Žinoma, tai nėra vien gelbėjimosi siūlas. Juk ir gražiai paklotą lovą lovatiesė papuoš, suteiks tvarkos.

Skonio reikalas ir įvairovė

Toliau derėtų užsiminti, kad tai svarbi interjero detalė. Kokių jų būna estetiškų, itin stilingų! Vienos traukia žvilgsnį žaviausiomis rožėmis, kitos puikuojasi egzotiškais vaizdiniais, trečios traukia akį įmantriais raštais. Skirtingiems miegamiesiems reikia skirtingų lovatiesių: tarkime, norite blankų kambarį pagyvinti? Tada labiausiai tiks ryškesnės spalvos. Miegamasis atrodo per mažas? Užtiesus audeklą su skersai einančiais dryžiais, patalpa atrodys didesnė. Skoningi raštai gali prisidėti prie tokio stiliaus, kokį bandote sukurti, ir padidinti subtilumo jausmą. Vaikų kambariams puikiai tinka lovatiesės su gyvūnėliais ar mėgstamais filmukų herojais. O laikant baltą persišką katiną kaži ar norėsis rinktis pačias tamsiausias spalvas… (Čia šioks toks pamąstymas, bet gyvūnėlių mylėtojams tikriausiai aktualu.) Trumpai tariant, aukštos kokybės užtiesalas, skirtas lovai, yra gana pigus būdas atnaujinti kambarį, ir kiekvienas gali rasti ką nors pagal savo skonį.

Taip pat nesukite galvos dėl matmenų, nes jų esama pačių įvairiausių dydžių. Nesvarbu, ar lovelė vaikiška ar karališko dydžio, tikrai rasite tinkamą užtiesalą.

Ką reikia įvertinti

Žinoma, rinkdamiesi atsižvelkite į kainą ir įvertinkite kokybę. Net jeigu kaina šiek tiek didesnė, verta įsigyti kokybiškas lovatieses, nes namams jos turėtų tarnauti ilgai. Ne taip greit nubluks ar pradės irti, o kaip tik ilgai išliks ryškios ir patvarios. Apsvarstykite ir medžiagos kriterijų: ji turėtų būti jums maloni. Kokybiškos lovatiesės yra gera investicija.

 

Gerų prekių galite ieškoti ir gyvai, ir virtualiai, nes pasiūla yra tikrai nemaža. Renkantis gyvai, lengviau įvertinti vaizdą, kuris internete gali susidaryti truputį kitoks; galima pačiupinėti medžiagą. Tačiau kartais užsisakyti internetu yra daug pigiau ir patogiau, o įvairovė didesnė. Dar vienas svarus argumentas interneto naudai – informatyvūs aprašai. Nurodomi ne tik matmenys, bet ir kitos ypatybės. Taigi, užuot klausęsi, kokias pagyras žarsto pardavėjas, elektroninėje parduotuvėje galite perskaityti aktualią informaciją.

Apibendrinant: pagalvokite apie savo poreikius ir rinkdamiesi atsižvelkite į kainos ir kokybės santykį.