Kuo menstruacinė taurelė tokia jau ypatinga?

menstruacine taureleMenstruacijų laikotarpis tikrai nėra vienas iš maloniųjų, tačiau šiuo metu yra nemažai būdų dar labiau sumažinti šį nemalonų ir laikiną diskomfortą. Menstruacinė taurelė plačiai naudojama daugelyje šalių ir svarbiausia – jau ir Lietuvoje ši priemonė tampa daug populiaresnė nei tamponai ar įklotai. Menstruacinėmis taurelėmis dabar prekiauja specializuotos internetinės parduotuvės, o geriausia tai, kad jos gali pasiūlyti bene mažiausias kainas. Žinoma, tai liečia tik patikimas internetines parduotuves, kurių siūloma produkcija yra patvirtinta tam tikrais sertifikatais. Jeigu apie šią priemonę nieko negirdėjote, tuomet žemiau paskaitykite pateikiamą informaciją. Joje apibendrinama kodėl ši „naujovė“ įgauna dar didesnį populiarumą.

Kaina yra viena iš priežasčių rinktis menstruacinę taurelę. Šiuo metu įprastų higieninių įklotų bei tamponų kainos yra nemažos. Visa tai tenka pirkti dažnai. Pasirinkus menstruacinę taurelę, išlaidos sumažėja ženkliai, o kai kurios moterys – sutaupo netgi per pus. Mat, ši priemonė yra naudojama ne vieną kartą. Po panaudojimo jos nereikia mesti lauk – ją reikia tik išplauti ir dezinfekuoti. Tai daugkartinio naudojimo priemonė, kuri tikrai padės sumažinti išlaidas.

Jeigu menstruacijų metu naudojate įprasta priemones, tuomet jūsų veikla yra apribojama. Vargu ar norisi sportuoti ar užsiimti kažkokia kita aktyvia veikla. Tačiau, naudojant menstruacinę taurelę, galima daryti ką tik panorėjus. Moterys džiaugiasi, kad būtent šios priemonės dėka, jog gali laisvai judėti be jokių nesklandumų.

Menstruacinė taurelė padeda išvengti įvairių nesklandumų. Pavyzdžiui, kai kurioms moterims, naudojant tamponus ar įklotus, atsiranda įvairios alergijos ar kažkokie sudirginimai. Su menstruacine taurele to nebūna. Ji gaminama iš medicininio silikono, kuris atitinka visas aukščiausias sveikatos apsaugos normas.

Kalbant apie menstruacinės taurelės pirkimą internetu, pravartu žinoti, kad tokia priemone palengvinamas ne tik visas menstruacijų periodas – palengvinama ir visa buitis. Mat, šią priemonę naudoti galima kone pusę paros, kai tuo tarpu tamponus ar įklotus – vos kelias valandas. Taip pat ši taurelė surenka didesnė kraujo bei išskyrų kiekį.

Menstruacinė taurelė yra ypač naudingas pasirinkimas – ji nėra brangi, padeda išvengti įvairių sveikatos komplikacijų, palengvina buitį.