Lietuva: ar esate pasiruošę ją atrasti?

Kol daugelis svajoja apie tolimus kraštus, kai kurie susimąsto, jog tikrai ne viskas apžiūrėta dar ir savo gimtajame krašte – Lietuvoje. Visus metus galima rasti kur nuvykti ar ką pamatyti, svarbiausia žinoti, kurios vietas tikrai verta aplankyti. Vasaromis, žinoma, atsiranda vis daugiau žmonių, kurie nenori leisti laiko tik namuose, todėl mielai dienas praskaidrina kelionės po Lietuvą. Atrasti puikių gamtos kraštelių, įdomių statinių ar net muziejų tikrai galima, todėl prieš išvykstant pabūti už tūkstančio kilometrų, visuomet rekomenduojama pamąstyti apie tai ar nesudomins įdomios ekskursijos Lietuvoje. Nutarusiems susipažinti su gimtąja šalimi, tikrai nustebins paveldo objektai, parkai, miškai, dvarai, gražūs kelionių maršrutai, sveikatingumo įstaigos ir išskirtiniai restoranai. Taigi, kur būtina nuvykti?

Jei patiems nesinori organizuotis kelionės po Lietuvą, visada galima kreiptis į kelionių agentūras, kurios tą padarys už jus. Ekskursijos Lietuvoje rengiamos nuolat, tad galima lengvai rasti puikių pasiūlymų tiek sau, tiek savo šeimai. Planuojant kelis objektus ar vietas aplankyti patiems labai rekomenduojama nepamiršti ir kalbančių skulptūrų Vilniuje. Tai labai modernios skulptūros, prie kurių galima rasti QR kodą ir nuskenuoti juos savo mobiliuoju telefonu. Tą padarius Jums paskambins tas herojus, kurio skulptūros QR kodą nuskenavote. Tokių skulptūrų yra ne viena, galima apkeliauti net 15.

Ekskursijos Lietuvoje gali būti net labai aktyvios. Nebūtina vaikščioti po parkus ar užeiti į muziejus, nes galima tiesiog pasivažinėti dviračiais ir pasidžiaugti aplink supančia gamta. Šiuo metu įrenginėjama vis daugiau dviračių takų, todėl mėgstantys aktyviau leisti laisvalaikį, tikrai gali pasidaryti puikią kelionę su dviračiais. Tai gali būti nebūtinai vienos dienos kelionė, nes su dviračiais nukeliauti galima ir į kitus miestus – svarbiausia tinkamai susidaryti maršrutą. Kelionės po Lietuvą gali nustebinti, o šilta diena gryname ore tikrai padės pailsėti susiorganizavus tokį savaitgalį. Naujieji dviračių takai užtikrins komfortą, todėl važiuoti bus itin smagu. Galima padaryti smagias pertraukėles ir užsukti į pakeliui esančius muziejus, apžiūrėti dailia architektūra pasižyminčius paminklus, pastatus bei įstaigas. Žinoma, tokia kelionė labiau tinkama šiltojo sezono metu, kai saulė lepina puiki oru.