Logistikos paslauga gali padėti išvengti didelių išlaidų

Galvojate kaip sumažinti sandėliavimo išlaidas? Norite visiškai optimizuoti krovinių ar prekių gabenimo bei laikymo sąnaudas? Tokiu atveju logistikos paslauga jums tikrai turėtų būti aktuali. Lietuvoje veikiančių logistikos paslaugas teikiančių įmonių yra ganėtinai daug, tačiau kiekviena jų nustato skirtingas sąlygas. Jeigu jus domina nuolatinis bendradarbiavimas, tuomet geriausia būtų kreiptis į tokią įmonę, kuri turi puikius atsiliepimus. Logistikos paslaugos apima daugelį darbų, tad jums reikia tik pasidomėti ką siūlo kiekviena įmonė. Iš pradžių patartina informacijos ieškoti internete t.y. reikėtų plačiau pasidomėti ką siūlo logistikos bendrovės, nes vis dėlto – kiekvienos jų siūlomos paslaugos gali būti šiek tiek skirtingos.

Įprastai logistikos paslaugos apima krovinių laikymo bei sandėliavimo darbus. Tai reiškia, kad daugelis įmonių gabena klientų krovinius į tam tikras vietas – Lietuvos ribose arba į užsienį. Tačiau pabrėžtina, kad yra įmonių, kurios dirba tik mūsų šalyje t.y. kai kurios krovinių į kitas šalis negabena. Krovinių gabenimas gali būti kaip vienkartinė paslauga arba kaip nuolatinė. Tai reiškia, kad kai kurios logistikos bendrovės perima visus darbus. Pavyzdžiui, jeigu esate prekybos tinklas, kuris nuolatos prekybos centrus turi papildyti produktais bei įvairiomis prekėmis, tuomet logistikos bendrovės gali tuo pasirūpinti už jus. Jums reikės tik sudaryti sutartį ir tiek. Jos nurodytu laiku reguliariai pristatys visas prekes be jokių pažeidimų.

Kita paslauga, kurią siūlo dauguma logistikos bendrovių – sandėliavimas. Logistikos sandėliai yra labai erdvūs, todėl ten gali būti laikomi didžiuliai kroviniai. Tas pats liečia ir maisto produktus – kai kurių įmonių sandėliai yra pritaikyti netgi maisto produktų laikymui žemoje temperatūroje. Kaip bebūtų, kiekviena logistikos bendrovė nustato skirtingus reikalavimus ir paslaugų kainas. Tad jums liks tik viską suderinti individualiai.

Kreipiantis į logistikos bendroves, būtina nurodyti visą svarbiausią informaciją – krovinių gabenimo dažnumą, pobūdį, laiką ir t.t. Tada bendrovė galės pasiūlyti geriausias sąlygas. Kaip bebūtų, renkantis logistikos partnerius, ypač svarbu atkreipti dėmesį į reputaciją. Jeigu bendrovė turi daug nusiskundimų dėl krovinių pažeidimų, tuomet tokio partnerio jums tikrai nereikia.