Modernėjant visuomenei, tobulesni tampa ir kompiuteriniai virusai

Kompiuteriniai virusai randai vis sumanesnių būdų patekti į kiekvieno interneto vartotojo kompiuterį. Atsisiuntimai, žaidimai, svetainės ir laiškai – vieni pagrindinių kelių, kuriuos mes patys atveriame virusinėms programos. Pasiūlymai tampa vis natūralesni ir nepastebimi, laiškai gundantys ir tuo pačiu nekeliantys įtarimo, virusai taip pat „prilimpa“ ir prie reikalingiausių vartotojų naudojamų programų. Kaip ir virusai, taip ir kompiuterio valymo programos tampa vis sumanesnės bei modernesnės. Ankščiau antivirusinės buvo sukoncentruotos aptikti ir šalinti kenkėjiškas programas. Dabar vien tik kompiuteriniai virusai yra praeitis.

 

Apsaugoti savo turimus duomenis svarbu ne tik iškilus pavojui jiems išnykti ar patekti į netinkamas rankas, tačiau ir profilaktiškai. Valymo programos visuomet valo ir atnaujina informaciją apie kompiuteryje veikiančia programas,  jog sumažintų užsikrėtimo riziką. Daugelis galvoja, jog užkrėstą kompiuterį tereikia išvalyti ir viskas vėl veiks gerai. Nepaisant prarastų duomenų, už virusinių programų gali slėptis vagys, kurie užkrėsdami kompiuterį siekia iš jūsų turimų duomenų gauti naudos. Vieni užgrobia duomenis ir prašo išpirkos, kiti – ištuština banko sąskaitas. Skamba kaip veiksmo filmas? Tokių atvejų yra tikrai ne vienas ir ne du. Modernios kompiuterio valymo programos užtikrina saugų apsipirkimą internete, bei saugų internetinio banko naudojimą, neleidžia virusams pasiekti asmeniškos ir jautrios informacijos, apsaugo slaptažodžius, prisijungimo vardus, nuotraukas, vaizdo įrašus, pagal nustatytą amžiaus ribą kontroliuoja vaikų veiklą internete, nustato namų interneto ryšį. Jos taip pat apsaugo nuo kompiuterio pametimo ar pavogimo atvejų , kadangi nustato  įrenginio buvimo vietą realiu laiku, tad antivirusinė apsaugo ne tik nuo internetinių, bet ir nuo realių vagių. Valymo programos yra pritaikomos prie kiekvienos kompiuterio operacinės sistemos individualiai, ne išimtis ir pačios naujausios operacinės sistemos. Ankščiau techninės pagalba buvo suteikiama anglų ir retkarčiais rusų kalbomis, tačiau dabar techninės pagalbos patarimų ir reikalingiausių klausimų galite klausti lietuvių kalba.

 

Modernėjant visuomenei ne vien tik geri ir žmonėms palankūs išradimai tampa tobulesni. Virusai ir kenkėjiškos programos taip pat tampa vis subtilesnės, lankstesnės ir gebančias apeiti įvairias valymo sistemas. Norint jog jūsų kompiuteris „neužsikrėstų“ kenkėjiška liga, reikia įsidiegti modernias ir kokybiškas kompiuterio valymo programas, kurios ne tik aptiktų ir šalintų, bet ir profilaktiškai tikrintų ir kontroliuotų jūsų bei virusų veiklą.