UAB steigimas gali būti atliekamas keliais būdais

uab steigimasNeapsisprendžiate kaip įteisinti veiklą – įmonę perkant ar steigiant naują? Pasvėrus visus „už“ ir visus „prieš“, galima daryti išvadą, kad įmonių įsigijimas finansiškai atrodo geriau. Mat, įsigyti įmonę galima už vos kelis šimtus eurų, o kai kur kainos yra dar mažesnės. To nebūna įmones registruojant nuo visiško nulio. Žinoma, išimčių pasitaiko visur, nes vis dėlto – neaišku kaip ta įmonė bus registruojama. Jeigu viską norite daryti savomis jėgomis, tuomet žinoma, kad išleisite didžiausią sumą. Bet, jeigu įmonę registruosite su specialisto pagalba, tuomet išlaidos gali sumažėti ženkliai. Tiesiog turite plačiau įsigilinti kaip viskas vyksta.

Jeigu pasirinksite specialisto paslauga, turėkite galvoje, kad jis gali apdėti įregistruoti įmonę keliais būdais. Nuo jų ir priklausys kiek pinigų teks išleisti. Kreipiantis tik dėl konsultacijų, tikėtina, kad išleisite didžiausią sumą. Tai reiškia, kad gausite tik konsultacijas kokius dokumentus ir kam pateikti. Bet, jeigu specialistas tuo pačiu pasiūlys įmonių registracijos adreso suteikimo ir įstatinio kapitalo formavimo paslaugas, tuomet išleisite mažiau. Turite pasidomėti kaip atliekamos tokios paslaugos.

UAB steigimas paprasčiausias yra tuomet, kai tokį darbą atlieka specialistai. Tiesiog, jie nurodo savo kainą ir tiek. Sumokėjus tą sumą, jūs gaunate naują UAB ar kitą įmonę. Į kainą įskaičiuojami visi mokesčiai ir t.t. Turėkite galvoje, kad tokiu būdu registruojamos įmonės padeda išvengti registracijos adreso klausimą. Jeigu neturėsite kur registruoti įmonės (nuosavo NT), tuomet tą adresą galbūt suteiks specialistai. Turite pasidomėti ką gaunate už sutartą kainą.

Dar geresnis variantas – jau veikiančios įmonės įsigijimas. Ką tik registruotos įmonės įsigijimas būtų idealiausias pasirinkimas. Kaina būtų ypač maža, o svarbiausia – nebereikėtų gaišti laiko renkanti ir pristatant dokumentus registrų centrui ir t.t. Perkant UAB iš kitų asmenų, reikia tik pasidomėti perkama įmone ir pardavėju. Svarbiausia, kad ji būtų be skolų ir įsipareigojimų. Aišku, taip pat reikia pasižiūrėti ar pardavėjas yra kažkoks pavienis asmuo ar prekyba nuolatos užsiimantis paslaugų teikėjas. Jeigu tai pastarasis variantas, tuomet rinktis būtent tokį ir nesukite toliau galvos.